Платформа №1 для лікування за кордоном з 2014 року
Туреччина, Анталія

Cosmos Clinic & Rehabilitation Center

1 акредитація та 1 ліцензія
сертифікати якості клініки

Про клініку

Центр здоров'я та реабілітації Medworld – це приватна багатопрофільна клініка в Анталії, Туреччина. Її основними спеціалізаціями є стоматологія, пластична хірургія, естетична медицина, косметологія та хірургія зниження ваги.

Medworld приймає лише дорослих. Щорічно клініку обирають близько 3000 пацієнтів. Більшість пацієнтів клініки – жителі країн Європи та СНД, США, Канади та Австралії.

Особливості клініки

2018 рік заснування
11 лікарі
3000 пацієнтів на рік

Отримати безкоштовну консультацію

Cosmos Clinic & Rehabilitation Center
plus-square Клініка не приймає нові запити
Надішліть запит, щоб отримати найкращу пропозицію в
clock Середня трівалість відповіді — 5 хвилин

Доступні способи оплати

Наразі оплата не потрібна. Вона буде здійснена безпосередньо в клініці, коли ви до неї прибудете.
Детальніше

Ціни на лікування в клініці

Дата останнього оновлення цін – 29.04.2022. Ціни можуть змінюватись в залежності від медичного випадку та рекомендації лікарів.
Пластична хірургія
лікування
Блефаропластика (корекція повік) Ціна за запитом
Абдомінопластика Ціна за запитом
Пересадка волосся африканського типу $2047.71 - $2615.38
Пересадка волосся жінкам $2047.71 - $2615.38
Ліпосакція шиї Ціна за запитом
Хірургія зниження ваги
лікування
Рукавна резекція шлунка $2730.28 - $2957.8
Шлункове шунтування $3412.85 - $3981.65
Балонування шлунка $1933.95 - $2844.04
Естетична медицина та косметологія
лікування
Видалення родимки Ціна за запитом
Плазмотерапія волосся $216.15
Ін'єкції філерів $261.65
Мезотерапія волосся $216.15
Ін'єкції ботоксу $398.17 - $455.05
Wellness ретрити
лікування
Wellness ретрити $1137.62 - $1478.9
Детокс ретрити $1137.62 - $1478.9
Чек-ап обстеження
діагностика
Check-up для жінок $1422.02
Check-up программа Премиум $1990.83
Базовий Check-up $716.7
Check-up для чоловіків $1422.02

Лікарі клініки

Фото до та після (31)

Результати процедури надані клініками
Результати пересадки волосся до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, густіше волосся
До і після ін'єкцій філерів для губ у Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, результат
Результати до і після абдомінопластики в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, плоский живіт
Результати до і після абдомінопластики в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, плоский живіт
Результат до і після ін'єкцій філерів у Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, омолодження обличчя
Результати ринопластики до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, корекція носа
Результати пересадки волосся до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, густіша лінія
Результат ринопластики до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, корекція носа
Результати міні-ліфтингу обличчя до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, омолодження
Корисна вишукана страва на велнес-ретриті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center
Результати пересадки волосся до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, густіше волосся
Результати ліпосакції до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, корекція фігури
Детокс-ретрит: харчування та зелений сік у Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, здоровий результат
Сеанс гідротерапії на велнес-ретриті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, помітний релакс
Результати пересадки волосся до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, густіша лінія волосся
Зона рецепції Cosmos Clinic & Rehabilitation Center з медперсоналом, сучасний інтер'єр
Розслаблення на велнес-ретриті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, чайна церемонія
Консультація з ботоксу в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center для омолодження обличчя
Результат велнес-ретріту в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, здоровий спосіб життя біля басейну
Корисна страва та детокс-напій на велнес-ретріті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center
Сеанс фізіотерапії в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center для покращення рухливості плеча
Сеанс фізіотерапії в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center для покращення рухливості
Омолодження обличчя на велнес-ретриті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, помітний результат
Детокс-меню в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, результат здорової страви
Сеанс фізіотерапії для рухливості плеча в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center результат
Сеанс фізіотерапії в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, результат вправ пацієнта
Консультація щодо детокс-ретріту в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, обговорення програми
Фізіотерапія з інфрачервоним світлом у Cosmos Clinic & Rehabilitation Center результат
Сеанс фізіотерапії при болях у спині в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, видимий результат
Трав'яна чайна терапія на детокс-ретриті в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, результат
Блефаропластика до і після в Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, корекція повік

Як ви оцінюєте наш сервіс?

question icon
1 з 3
Інформація про цю клініку є повною та зрозумілою
1
2
3
4
5
Не погоджуюсь
Цілком погоджуюсь

Ліцензії

Сертифікат авторизації міжнародного медичного туризму, Cosmos Clinic & Rehabilitation Center, Туреччина

акредитація якості клініки

Сертифікат Turkish Medical Association для медичної установи Cosmos Clinic & Rehabilitation Center
Turkish Medical Association
TR, Сертифікат Turkish Medical Association для медичної установи Cosmos Clinic & Rehabilitation Center

Cosmos Clinic & Rehabilitation Center: детальніше про клініку

Туреччина, Анталія
Додаткові послуги
Трансфер
Аеропорт — клініка
безкоштовно
Клініка — аеропорт
безкоштовно
Перекладач
Доступно
безкоштовно
Розміщення
Готель (апартаменти) поруч з клінікою, оплата щоденно

Відгуки пацієнтів

image Google 4.7
5 Google відгуків

nicolas r

Oct 10, 2025
Провів тут 8 днів, і це було неймовірно. Персонал чудовий і дуже гнучкий. Не можу дочекатися, щоб повернутися. Дякую Поліні та лікарю Вікторії.

Zīļotava Kafejnīca

Sep 24, 2025
Я відвідала клініку Medworld з 18 по 24 вересня. Приїхала дуже втомленою, бажаючи відпочити та відновити сили, і мені це вдалося просто чудово. Щире дякую персоналу клініки! Особлива подяка Поліні, яка зустріла мене і супроводжувала протягом усієї програми. На мою думку, Поліна — обличчя цієї клініки: світла, добра і турботлива. Також хочу подякувати косметологу Вікторії за її високий професіоналізм, людяність та уважність. Мені дуже сподобалися сеанси у фізіотерапевта та нутриціолога — обидва справжні професіонали своєї справи і залишили дуже позитивне враження. Клініка добре оснащена, атмосфера приємна і позитивна. Однозначно рекомендую іншим приїхати сюди, і сама обов'язково повернуся. Велике спасибі команді Medworld за чудовий тиждень! З вдячністю, Еліна з Латвії

Chris “Chrisiyo” D

Sep 23, 2025
Нам пощастило отримати дводенну безкоштовну програму від MedWorld під час нашого перебування в готелі Rixos. Вона включала консультацію дієтолога та косметолога. Весь персонал був дуже привітним, а обидві консультації виявилися дуже корисними. Дуже рекомендую!

Sude Swara

Sep 17, 2025
Пересадка волосся у мого чоловіка пройшла дуже гладко і абсолютно безболісно. Ми знайшли клініку в Google, і нам пощастило зв'язатися з Пегою, яка була чудовою і підтримувала нас від самого початку і до кінця. Вони навіть організували весь транспорт, а подальше спостереження було таким же турботливим, як і до процедури. Ми справді дуже задоволені всім досвідом і щиро рекомендуємо цю клініку всім, хто замислюється про пересадку волосся!

Elizabeth Definy

Jun 23, 2025
У мене залишилися чудові враження від цієї клініки! Я проходив тут кілька обстежень та аналізів, все пройшло гладко і швидко. Персонал і лікарі дуже професійні та добрі. Я справді відчував турботу та комфорт під час кожного візиту. Дуже рекомендую!

Meltem, Sakıp Sabancı Blv. No:3, 07030 Muratpaşa/Antalya, Turkey

author image
Відповідальний за контент
Фахад Мавлюд
Представник клініки
оновлено 7/19/2026

Отримати безкоштовну консультацію

Cosmos Clinic & Rehabilitation Center
plus-square Клініка не приймає нові запити
Надішліть запит, щоб отримати найкращу пропозицію в
clock Середня трівалість відповіді — 5 хвилин

Як це працює:

  • На ваш запит ми підбираємо вам профільного лікаря-координатора
  • Ви отримуєте персональну програму з планом дій та вартістю
  • Ми займаємося організацією поїздки: від запису до лікаря до покупки квитків
  • Ви їдете до клініки, а лікар-координатор залишається з вами на зв'язку 24/7

Популярні клініки